Add Headings and they will appear in your table of contents.

1-Luther: The Fallen Sun

Yeni bir dizi cinayet, bir seri katilin ortalıkta dolaştığına işaret ettiğinde, tüm Londra kimsenin kanlı saldırıyı durduramayacağı korkusuyla tedirgin olur. Ancak korkunç cinayetler yağmuru, gözden düşmüş dedektif John Luther'in (Idris Elba) hapishaneden kaçması, onu takip eden deli psikopatın izini sürmesi ve şehrini terörize eden kişiyi yakalaması için ihtiyaç duyduğu ilham kaynağıdır. Film ayrıca Cynthia Erivo, Andy Serkis ve Dermot Crowley'i de canlandırıyor ve 10 Mart'ta gösterime giriyor. 

2-The Mother


Yönetmen Niki Caro ve yardımcı yazarlar Misha Green ve Peter Craig'in imzasını taşıyan Anne'de Jennifer Lopez, başlangıçta güvende tutmak için vazgeçtiği kızını bulup korumak için saklandığı yerden nihayet çıkmaya karar veren eski bir suikastçıyı canlandırıyor. zarardan. Filmde ayrıca Joseph Fiennes, Omari Hardwick, Gael García Bernal, Paul Raci ve Lucy Paez rol alıyor ve 12 Mayıs'ta prömiyer yapacak. 

3-They Cloned Tyrone


Netflix başlangıçta yönetmen Juel Taylor'ın They Cloned Tyrone filmi geçen yıl prömiyer yapıyormuş gibi görünse de , şimdi bu Temmuz'da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Fontaine (John Boyega), Yo-Yo (Teyonah Parris) ve Slick Charles (Jamie Foxx) normalde aynı fikirde olmayabilirken, üçlü bir araya gelerek hükümetin klonlarla ilgili büyük bir örtbası ortaya çıkarır ve halkı alarma geçirir. ne olduğuna gelince Filmde ayrıca Kiefer Sutherland ve J. Alphonse Nicholson rol alıyor ve 21 Temmuz'da gösterime girmesi planlanıyor. 

4-Leave the World Behind 

Long Island'da tatil yapan ve görünüşe göre adanın büyük bir kısmını elektriksiz bırakan büyük, ani bir elektrik kesintisi nedeniyle eğlenceleri yarıda kalan iki ailenin hikayesini anlatıyor. Aileler neler olduğunu anlamaya çalışırken, iki gizemli figür belirerek onları bayılmaların göründüğünden daha fazlası olduğu konusunda uyarıyor. Julia Roberts, Mahershala Ali, Ethan Hawke, Myha'la Herrold, Farrah Mackenzie, Charlie Evans ve Kevin Bacon'ın rol aldığı film 8 Aralık'ta vizyona girecek.5-Damsel

Yönetmen Juan Carlos Fresnadillo'nun Damsel filminde Millie Bobby Brown, tüm düzenlemenin göründüğü gibi olmadığını anlayana kadar yakışıklı bir prensle evlendirilme fikrinden çoğunlukla memnun olan genç bir genç kızı canlandırıyor. Genç kız evlilikten memnun olsa da, kraliyet ailesinin aslında onu bir ejderhaya kurban etmek istediğini anlayınca, kendisini bir mağarada kapana kısılmış bulur ve hayatta kalmak istiyorsa aklını kullanmak zorunda kalır. Angela Bassett, Robin Wright, Ray Winstone, Nick Robinson, Brooke Carter ve Shohreh Aghdashloo'nun da rol aldığı filmin galası 13 Ekim'de yapılacak.